bieżnik tagged posts

Jakie wybrać opony letnie?

awaria
Dwa razy w roku musimy wymienić opony w samochodzie. Musimy to zrobić, gdy zbliża się zima i zaczyna okres wiosenny. To bardzo ważne, bo jazda w niedopasowanych oponach może skończyć się bardzo źle. W tym artykule skupimy się na oponach letnich. Co warto wiedzieć na ten temat? Jak dobierać opony tego rodzaju?
>>

Wymieniamy opony na letnie

Kolorowa grafika
Kupiłeś niedawno, w okresie zimowym samochód i teraz, kiedy nadciąga wiosna szykujesz się na zakup letnich opon? A może zastanawiasz się czy one są w ogóle tobie potrzebne, może to zwykły chwyt marketingowy firm, które je produkują? Niestety nie, opony zimowe różnią się diametralnie od tych letnich.
>>

Przemysł oponiarski i typy ogumienia

Bieżniki opon
Branża motoryzacyjna to niezwykle szeroka, niezbędna branża w przemyśle technologicznym. Jeśliby twórca samochodu opatentował własny pomysł, zabezpieczyłby materialnie nie tylko własne dzieci, ale także ich dzieci, prawnuki, praprawnuki... dużo pokoleń do przodu – branża motoryzacyjna to jeden z największych rynków na Ziemi, choć niedawno wyprzedzony jedynie przez komputery i ciągły rozwój przemysłu elektronicznego. Nadal jednak stanowi ogromną gałąź przemysłu, na jakiej wyrosło mnóstwo innych gałęzi przemysłu i usług.
>>