Category Opony – przegląd

Opony markowe – gdzie można je kupić?

Opel
Na rozmaite opony w różnych rozmiarach oraz o różnej grubości trafić można w naszym kraju w wielu sklepach producenckich. Opony przeznaczone do aut osobowych zaliczane są do tych o najmniejszych rozmiarach, a wyspecjalizowane opony dostawcze rozmaitych producentów można zamówić również na miejscu. Producenci, u których znaleźć można opony, też te dostawcze, a także różnej wielkości felgi mają w pakiecie niesamowicie często bezpłatne konsultacje z ekspertem. Zapewnione jest też to, że towar rezerwowany przez zamawiających w sieci dostarczany jest do klienta niezwłocznie na czas. W przypadku zamówienia niepasującego rozmiaru opon istnieje możliwość bezpłatnej i bezproblemowej wymiany
.>>

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o oponach zimowych

hyundai
Kiedy ostatnio kupiłeś nowe opony zimowe do swojego samochodu? Jak często sprawdzasz, czy opony zimowe nie wytarły się zanadto i nie wymagają zmiany? Jak często sprawdzasz ciśnienie w oponach i czy konserwujesz je odpowiednio na zimę? Jeżeli przy odpowiedzi na którekolwiek z powyższych pytań się zawahałeś, to znak, że powinieneś przeczytać nasz artykuł - jest skierowany właśnie do Ciebie.
>>

Wyrusz po przygody w samochodzie

Wynajęte auto
Pragnieniem większości kierowców jest poszusować super szybkim autem. Zastrzyk adrenaliny, wrażenia, brawurowa jazda – te doznania mogą silnie pociągać. Kto nie chciałby przejechać najnowszym Lamborghini Aventador, cudem techniki, który w kilka sekund rozpędza się do 100km/h, chociaż to tylko przedsmak rozkoszy jaką daje jazda blisko 250 km/h.
>>

Czym się kierować przy wymianie ogumienia?

auta - wizerunek
Mnóstwo kierowców niesłusznie bagatelizuje kwestie związane z ogumieniem samochodu, używając tego samego kompletu opon przez długie lata. Nie pamiętają o tym, że to przecież właśnie ogumienie ma bardzo duży wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Niektórzy nawet decydują się na zakup opon używanych.
>>